Hakkımızda

Başarı geleneğimizde var!


Murat Yayınları olarak, 1983 yılından bugüne eğitim-öğretim alanındaki hizmetlerimize, tüm enerjimiz ve heyecanımızla devam ediyoruz.

 

Her yıl başarı çıtasını yükselterek sürdürdüğümüz eğitim kalitemiz, profesyonel eğitim kadromuz, modern eğitim çizgimiz, kurumsal disiplin odaklı hizmet anlayışımız ile; kurslarımızı ve yayınlarımızı şekillendiriyor ve hem bireysel hem kitlesel başarılara imza atıyoruz.

 

MUBA Yayınları, Murat Yayınları’nın en genç ve dinamik üyesidir. MUBA Yayınları modern eğitim ve öğretim metotları üzerine yayıncılık faaliyetleri gerçekleştiren ve Milli Eğitim Bakanlığının açıklamış olduğu güncel İngilizce Öğretim Programları üzerine 2. sınıftan itibaren tüm sınıf düzeylerinde öğrenci ve öğretmen materyalleri üretmektedir. Bu üretime ek olarak Avrupa Ortak Dil Çerçevesi temel alınarak, uluslararası düzeyde ve standartlarda yetişkinlere yönelik Genel Dil ders kitapları ile çocuk ve genç öğrencilere yönelik ilkokul, ortaokul ve lise seviyesine uygun İngilizce ders kitapları da üretmektedir. Son olarak İngilizce alanındaki LYS-5, YDS, YÖK-DİL, TOEFL, IELTS, Proficiency gibi sınavlara hazırlık materyalleri yayınlamaktadır.

 

İyi bir geleceğe, yoğun çalışma, kapsamlı kaynaklar ve güvenilir bir uzman rehberliğinde ulaşabileceğinizi biliyoruz. Yayınlarımızla siz değerli öğretmen ve öğrencilerimizin yükünü hafifletmek; ezberci bir anlayışla değil, ÖĞRENEREK, öğrendiklerinizi yorumlayarak bilgilerinizin KALICILIĞINI sağlamayı amaçlıyoruz.

 

Gireceğiniz tüm sınavlarda ve yaşamınızda başarı, sağlık ve mutluluk diliyoruz.